| Iriiiii a întrebat:

Nu=mi mai merge messengerul de ieri si nu stiu ce sa fac.
de fiecare data cand intru in el imi arata asta:
http://imageshack.us/photo/my-images/819/frtitlus.png/
ce pot face va roog ajutati-maaa!

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna!
Mergi la "Start" apoi la "Control Panel", iar apoi la "Add or remove programs". Cauta acolo "Yahoo! Messenger" si dai pe remove.
Apoi mergi in "My computer", mai departe in "Local Disk C/D la "Program files" si stergi folderul denumit "Yahoo!"
Dupa ce ai facut toate astea descarca "Yahoo Messenger 11" si instaleaza-l din nou.
Ar trebui sa nu-ti mai faca asa.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Iriiiii explică (pentru eXtreme21):

Am facut asta de 3 ori si tot nu merge.

| eXtreme21 a răspuns (pentru Iriiiii):

Atunci inseamna ca este o problema din registri.
Ai putea descarca un program care sa-ti curete registri sau sa-ti reinstalezi windows-ul.