| adrian_1263 a întrebat:

Va rog frumos am cumparat jocul avatar da se aude de cat sunetul nu se veda nimic monitorul ramane negru

2 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Sunt doua variante: Nu ai instalat driverul de la placa video sau placa video nu suporta jocul.

| Cosmin_5281 a răspuns:

Calculatorul tau nu suporta cerintele pe care le cere jocul. Trebuie sa iti cumperi o placa video mai buna. Sau uite intra pe google si scrie acolo can you run it? si dai pe prima care iti apare. Cand ai intrat pe site selectezi jocul care il vrei avatar si iti zice acolo ce trebuie sa ai ca sa iti mearga jocul. Funda?big grin