| creativeboy a întrebat:

Va rog frumos cine imi spune de unde iau un patcher pentru metin2ro dar sa fie simplu, sau un metin2client pentru metin2 ro.Defapt problema mea este in legatura cu un fishbot 4. 0 by ErpeL.cand apas pe starter imi da o melodie in loc sa imi porneasca jocul.si daca pornesc fara starter de la fishbot si intru normal in metin2 apoi pornesc fishbot-ul si imi da o eroare: "Error getting Metin2 process handled"."OpenProcess" has failed maybe not enough rights.Deci cine stie va rog.

1 răspuns:
| naitza a răspuns:

Pai srie metin2ro si dai la prima pagina si dai descarca si apoi dai client download