| VladdNaruto a întrebat:

Va rog frumos cine poate sa ma ajute si pe mine cu un server de metin? Eu am facut deja forumul, nu-i terminat, uitati. http://metin2afterschool.bossforum.net. Am 3posturi de gm ( eu+vecinu+prietenu ) si mai caut SGM SGA. Cine ma poate ajuta va rog...:( dau funda.

4 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Spune-mi cu ce si te ajut eu

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Daca vrei sa te ajut da add la : alexutu.scumpicu99@yahoo.com

| DJAL3X a răspuns:

Te ajut cum mare placere, add: alex_alex.craiova2009@yahoo.com

| virgil_2066 a răspuns:

Chiar as dori sa vad cum e sv tau...te.as ajuta cu placere daca imi spusi ce si cum