| Emyllia a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cat mai repede.Fratele meu vrea sa ii download ez Minecraft 1.7.2,si am cautat 4 ore in continuu si nu am gasit decat 1.8/1.8.1 sau chestii de genu.El vrea sa intre si pe multiplayer si chestii de-astea...asa ca va rog frumos sa ma ajutati cu un link, sau ceva.

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Cand intrii poti sa schimbi versiunea, scrie asa fiindca cand intrii in minecraft iti apare direct versiunea acea si poti sa schimbi si ca sa intre pe multiplayer trebuie sa fie pe versiunea serverurui si sa nu fie premium si cand intra ii dai register si scrii acolo parola contului de doua ori si cand intra inapoi trebuie sa scrie parola