| Băscuţă a întrebat:

Nu pot instala ultima versiune de adobe flash player...scrie ceva de genul "Installation encountered errors".
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| sergiu2222 a răspuns:

Ai incercat de pe site-ul oficial?
http://get.adobe.com/flashplayer/

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca-l de aici, dar inainte de a da Download now debifeaza McAffee. Se poate ca trebuie sa-ti dai Disable la programul antivirus, doar pana instalezi programul(de regula dai clic dreapta pe icon si apoi dai clic pe Disable). Succes si numai bine!

| Lipsa47 a răspuns:

Poi descarca alta versiune sau ia-ti {google chrome} si instaleaza odata cu el... enjoy

| Gabonne1982 a răspuns:

Incearca sa-l instalezi dupa ce inchizi toate programele care iti ruleaza in acel moment si lasi doar Adobe Flash Player sa se instaleze. Daca nici asa nu merge, downloadeaza kit-ul Adobe Flash Player de pe net si il instalezi ca pe orice program, adica nu-l instalezi direct de pe net