| OoSelenaoO a întrebat:

Va rog frumos vreau si eu neaparat conturi de ourworld resident adica ne pentru mine pentru sora mea care are cancer si de4 aceea vreau trimite-ti mesaj privat cu datele

14 răspunsuri:
| meastylin a răspuns:

Nu-i corect ce faceti sa va bateti joc de ea e treaba ei ce face nu va priveste pe voi si mai lasati nesimtirea ea via spus frumos nu urat asa ca resectati-o

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Mdeah ne intereseaza de sorta cu cancer? aa si cu ce ar ajutao un cont de ourworld pe ea.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Pai atunci sunt mai multe pe www.konturi.ro care lo dat si nutzz sau cum o fi sunt si de lvl 24 nu mai stiu

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Di umbla ea la 2 ani pe calculator? Nici Dumnezeu nu te crede. Minti si iar minti sigur contul este pentru tine nici nu cred ca ai tu o sora inventezi asta cu sora si cu cancerul ca li se faca mila la unora si sa iti dea tie un cont misto rau de tot si asa poate ai tu o sora de 2 dar un copil de 2 ani de abia poate sa vorbeasca si nu e asa destept incat sa umble pe calculator asa ca asteapta mult si bine soro cu contul tau fiidnca nu iti da nimeni unul. E adevarat ca si eu am pus o intrebare cu un cont dar nu am inventat ca sora mea are cancer sau ceva si macar multumestet cu conturile de pe site-ul konturi.ro!

| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Nu te crede NIMENI! Fatoo trezeste-te la realitate fa`ti singura un cont si fa 200 gemsi si`ti poti cumpara resident pass timp de o luna. Si cine crezi ca te crede ca ai tu o sora care are cancer sa zicem ca e adevarat dar intrebarea e - Cum crezi ca o ajuta pe sorta` daca are un cont rezident ca are cancer ce mai conteaza contul ala cand ea poate sa moara in orice moment!? rolling on the floor) Doamne chiar ma mira cum puteti unii sa fiti atat de prosti rolling on the floor)))))))

| ciprian1997 a răspuns (pentru SiAtat_Marie_1993):

8-)
Cum te cheama in ourworld ca am si eu cont de lvl 38 cu 5000 GEMS
Adauga-ma ca o sa-ti fac si un cadou

| Skylerx a răspuns:

Cine te crede mai? Nu te crede NIMENI! Nu cred ca ai o sora si plus de asta nu poate fi mai mare ca tine si nu stie sa umble pe calculator asa ca plimba ursul. Daca vrei un cont resident, cine crezi ca este prost sa iti dea contul lui de care are grija pentru tine, care nici macar nu stim ca ai putea avea grija de el. App: de ce nu iti cumperi singura cu coins sau bani? Munceste fatuco nu astepta de la altul!

| Skylerx a răspuns:

Apropo: cand ai cancer, crezi ca te mai gandesti la jocuri? laughing

| IAmTheLegendary a răspuns:

Hey.
Eu as vrea sa te cred..Stiu am suflet mare dar cand spui aceasta propozitie: Nu pentru mine pentru sora mea care are cancer.
Nu voi face asa ceva in viata mea! Pentru ca conturile sunt facute ca sa nu le dai..Sa muncesti pe el! Si daca dai ceva gen cont OurWorld poate acel sau aceea care iti da contul o fii muncit f. mult la acel cont!

| IºÑuTzZ a răspuns:

Cauta conturi pe www.konturi.ro si gasesti acolo ce fel de conturi vrei

| OoSelenaoO explică:

Ms dar stiam si eu pagina asta dar cine vrea sa-mi dea cont resident?

| OoSelenaoO explică:

Pai o ajuta pentru ca de 2 ani vrea ca este fan ourworld si de-aia

| Abby12 a răspuns (pentru OoSelenaoO):

Femeie,daca cineva are CANCER cum sa se mai gandeasca la jocuri? isi asteapta sfarsitul ce naiba? laughing

| razvanalbu6011 a răspuns:

Au dreptate!