| Shrek32154 a întrebat:

Va rog frumos vreau si eu un cont metin2ro volans sa fie de lv un pic mai mare si sa nu fie prea gol,,, funda

Răspuns Câştigător
| cosmin0808 a răspuns:

Daca vrei conturi mari trebuie sa platesti sa stii ca nimeni nu o sa-ti dea pe MOCHA.
Doar ca sa stii un cont de lv 30-90sta in jur de 700-3000 de LEI! Deci crede-ma daca cauti pe saitu care ti la dat asta o sa ceara voturi si zice ca apare parola daca sunt... voturi.Dar sa stii ca minte doar ca sa ia voturi.pa :]]]]]]]]]]]]]]]]

3 răspunsuri:
| Shrek32154 explică:

Nuuuuu ca astia intra si schimba parola si nu mai apuc ori contul e blocat

| Shrek32154 explică:

Oooo merci dai raspuns dupa 8 luni draguthappy