| bluejoker a întrebat:

Va rog frumos ziceti si mie site-uri de unde pot descarca jocuri pc gratis.ma refer sa-mi fac un mic cont si sa pot descarc jocul dorit, si bineinteles sa si mearga ce descarc.dau fundita! va rog mult chiar am nevoie.

Răspuns Câştigător
| Georay a răspuns:

Thepiratebay,kat.ph...

2 răspunsuri:
| Georay a răspuns:

Cauta pe Google Free full games.N-avem voie sa incurajam pirateria(sa postam site-uri ce o incurajaza/practica)

| bluejoker explică (pentru Georay):

Ai dreptate dar tu nu faci la fel? nu cred ca cineva lear platii cand le poate lua pe romaneste MOCA/GRATIS dupe internet. daca ma ajutii fa-o pana la capat.te rog altceva nu pot sa-ti zic.

| Georay a răspuns (pentru bluejoker):

Thepiratebay,kat.ph...