| Crestin_Alex_1997 a întrebat:

Va rog ma poate ajuta cineva si sa imi zica cum sa selectez un anunt pe tocmai. ro sa fie cu livrare gratuita a coletului si verificare. ca eu m-am tot uitat atunci cand am pus anuntul pe site dar nu am gasit niciunde sa selectez transport gratuit si verificare colet. puteti sa imi dati niste pasi sau sa faceti o filmare cu pasi cum sa fac ca anuntul meu sa fie cu transportgratuit?

1 răspuns:
| SemnMan a răspuns:

Iti arata acolo exact acei pasi iar tu va trebui sa-i urmezi, intelegi. Daca nu-ti arata ca tu vrei transport gratuit si verificare colet, inseamna ca e ceva de la anunt sau nu le-ai bifat.