| aly300 a întrebat:

Va rog mult dațimi un cont pe un server privat de metin și cu niște iteme destul de bune ca sa ma joc pentru ca sunt începător și nu ma prea pricep sa le fac. Va rog mult! Va dau funda +vot

1 răspuns:
| AlissonPadalecki a răspuns:

1.Dati-mi*.
2.Eu m-am jucat metin aproape pe toate serverele si faceam 100 in 2-3 ore max.Itemele ti le faci usor daca ai cap si nu le cumperi ca sunt ieftine.
3.Cine crezi ca ti-ar da munca lui asa pe gratis?
4. Daca vrei sa joci metin si esti incepator o iei pas cu pas si asa inveti...nu totul de-a gata!