| cataliniQ a întrebat:

Va rog mult crying. Un metin2 cu lv max 250, rate peste 500 sau 1000 si sa aiba in shopuri arme de 65 +9 si otele +9... Dar nu mai mult! nu vreau un mt care iti da chiar totul pe tava, ex hammer! Fara hammer! Multumesc mult!

1 răspuns:
| andreiion a răspuns:

Incearca : metin2 light, metin2 united, metin2 energy, metin2 extrem, metin2 roosped, metin2 ch, pserver metin2, pseudo mt2, matin2 hammer dar ru ti-as recomanda sa te lasi de metin si sa te apuci de : LOL, pirates of the caraibbean onlinem nfs world, nfs most wanted, gta san andreas, gta 4.

Cam atat bafta