| Sfatosel a întrebat:

Va rog pe toti jucatorii de minecraft. Cum fac sa-mi instalez MinecraftRomaniabig grin? Il am in pc dar cand intru pe el imi da MinecraftSP.jar-Winrar (evalution copyy). Nu stiu ce are. i-am dat next next next am bifat casutele am dat finish dar degaba. Imaginea lui e ca intotdeauna cum e normal, dar cand intru pe el nu merge. imi da doar winraru, l-am instalat si pe ala si tot nu merge. Va rog ajutati-maa. Dau funda. Daca se poate sa-mi dati si un site de unde il pot lua.Romania! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ionutzz2590 a răspuns:

Iati altu uite aici unu http://www.minecraft-romania.com/ mergi sus si dai descarca minecraft bafta!

| Sfatosel explică (pentru ionutzz2590):

Msss. dar cum intru in joc cu Java?

1 răspuns: