| sweety_1169 a întrebat:

Cand iau melodii mi se salveaza in format winrar si inauntru melodiile dar cand vreau sa le scot normal una cate una pe desktop de ex imi da eroare de la winrar... ce ar trebui sa fac? l am dezinstalat si instalat din nou winraru dar degeaba, mersi

6 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Cred ca nu ai spatiu in acea partitie incearca in alta... in ''D'' si asa nu-i bine sa le bagi pe desktopwinking

| -TattO- a răspuns:

Unele nu apuca sa se salveze. mai ales de pe fisierulmeu.ro. acolo nu prea ai ce. nu e de la winrar. incearca cu Winzipp. e si de la net. de la viteza. dar e problema de la sursa de unde descarci. nu au fisierul complet.

| sweety_1169 explică:

Progr asta deschide si winrar si winzip nu este de la melodii sau siteuri este de la el daca stiti vreun site de unde pot lua altul va rog sa mi l dati, mersi

| sweety_1169 explică:

Am spatiu am dat doar un ex cu desktopul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce eroare îți dă? Ori nu mai ai spațiu, ori sunt virusate și un anti-virus le oprește calea (virușii arhivați sunt inofensivi, dezarhivați însă...), ori arhivele sunt corupte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai winrar de 64-bit si nu iti merge ca tu ai calculatorul de 32-bit. Ia de aici unu de 32-bit: http://www.filehippo.com/download_winrar_32