| anonim_4396 a întrebat:

Va rog raspundeti-mi cat de sincer puteti va uitati la imagine si imi zice-ti va rog daca mi-ar merge gta 4? dar nu pe setari maxime macar minime sau medii?

http://imageshack.us/photo/my-images/525/61586498.png/

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Placile video onboard nu sunt fabricate pentru jocuri. Eu am luat o placa video dedicata la 250 de lei (1GB/128 de biti) si nu pot rula GTA 4 decat pe medium, la care obtin un framerate decent. Modern Warfare 3 pot juca pe high fara probleme. Ai avea ceva sanse daca iti cumperi o placa video noua

| Badboy12Spike a răspuns (pentru Andrei7520152):

Mersi de raspuns! asa o sa fac

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Glumesti? E video onboard, si inca unul slab, iar majoritatea jocurilor care se respecta NU merg pe asta ceva sub nici o forma.