| Flory_7868 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie un link cum se downloadeaza jocul imvu dar sa mearga pentru ca eu l-am downloadat deja dar nu merge sa intru. Promit funda celui care raspunde primul!

Răspuns Câştigător
| xAmyAmon a răspuns:

Http://www.imvu.com/signup/download/ Asta este downloadul...il iei doopa il inst:). cu siguranta iti va merge:P.sau mna... daca n`o sa-ti mearga cred ca este din cauza antivirusuui! Unele antivirusuri citesc unele programe k pe un virus deci iti recomand Kaspersky sau Avira:).