| νєησм a întrebat:

Va rog sa imi scuzati categoria!
Am si eu nevoie de un cont de Metin2RO care are lvl 30 fara iteme fara nimic (gol) pe orice server cu grad nu conteaza doar sa nu fie pe minus (gen:crud,agresiv,fatarnicie, etc) care nu il mai folositi voi.
Daca doriti sa ma ajutati lasati aici raspuns cu: "Ti-am trimis pe privat!" si in privat bineinteles trimiteti ID + Parola si daca contul functioneaza si merge si e totu OK! funda big grin.
Va multumesc frumos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai categorie pentru jocuri, nu la Dragoste si sex. Avem un regulament si trebuie respectat.Numai bine.