| MarinelKiler45 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati din nou! Merge minecraft pe un pc care are 2 gb ram si care nu are placa video? Daca merge spuneti-mi cum sa-l dawnloadez va rog mult! Am auzit de el si e un joc tare rau cu o grafica bunicica! Va rog mult! Ofer funda!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Si cum te joci Minecraft daca PC-ul nu are placa video?

"dawnloadez" http://bit.ly/2aMOi8W

| QwertyBeast a răspuns:

E imposibil să nu ai placă video happy. Poți copia ce îți scrie atunci când îți dă crash si să scrii aici? Așa te-aș putea ajuta.

| MarinelKiler45 explică:

Cand intru in el dau play iar apoi imi da crash de ce nu stiu! Daca imi puteti spune?

| MarinelKiler45 explică:

Davati in *** de razatori