| ShizoPhenltlat a întrebat:

VA ROG, SA MA AJUTATI! INTREBAREA E USOARA. :3
Deci, am downloadat 4story eg, si dupa ce s-a instalat, cand vreau sa-l pornesc, imi zice "Cheating program detected". Nu am niciun fel de hack, sau altceva. sad [am windows 8]. :3 Va rog sa ma ajutati. crying Astept sa descarc jocul asta de 2 saptamani. crying FUNDA + VOT! happy

1 răspuns:
| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut. Cel mai probabil l-ai luat depe un site gresit virus. Cauta pe alt site si vei gasi. Daca tot asa face o fi cv virus in pc Scanzeaza cu CCcleaner sau MalwareBytes orice antivirus si vezi daca iti detecteaza vre un virus. Daca nu a gasit reinstaleaza windowsu daca ai peste 2GBRam iti recomand Windows 10
link Windows 10 gratis https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10
Sper ca te-am ajutat.