| Anonim430 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați, la jocul Stumble guys am plătit pentru Stumble pass Premium cu 1200 de nestemate și am luat toate premiile. Dar, azi, la Stumble pass premium îmi zice că nu e activat chiar dacă am plătit luna trecută pentru el. Și, tot azi, nu m-am putut loga pe joc. Oare trebuie să plătesc iar 1200 de nestemate sau e doar o eroare temporară a jocului?

Răspuns Câştigător
| QCosminQ a răspuns:

Salut. Pass-ul acela poate fii cumparat cu 1200 de gems sau cu banii reali. El are un timp parca o luna de zile tine pass-ul acela. Daca tu l-ai cumpaeat pe cel vechi, pentru acesta de acum trebuie iar sa platesti sau sa dai acele 1200 de gems. Legat de timp, il poti vedea intrand in joc, apesi pe pass si e in stanva sus colt.

1 răspuns:
| Doina1088 a răspuns:

Firma care este la Stumble guys de fiecare data adaugă cate un Stumble pass nou și dacă ai platit cu 1200 de gemuri o data următoarea data va trebui înca odată sa mai dai 1200