| MariusElena a întrebat:

Am o nelămurire, vreau să ii cumpăr starter pack-ul în stumble guys cu 15, 99 RON fiului meu pentru a lua stumble pass-ul premium din această lună.
După ce bag datele de pe card îmi cere să fiu de acord cu un contract....Sa înțeleg că dacă plătesc cu cardul acesti 15, 99 RON o să-mi mai ia alți bani in fiecare luna după ce plătesc? Am siguranța că nu-mi iau încă odată banii fără să știu?
Nu știu cum se procedează, nu as vrea sa mă trezesc fara bani pe card sau să îmi mai ia ați bani altă dată...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

DA! Vei plati luna de una acesti bani la nesfarsit pana vei dezactiva optiunea asta din cont, care e ascunsa bine sa nu fie gasita usor! Am patit-o asa ca fii atent ce platesti cu cardul pe site-uri exterioare ca sunt hoti mari!
Eu a trebuit sa-mi blochez cardul si sa fac altul numai asa am putut opri tranzactia luna de luna!