| AnDr3iYY a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, mi-am deescarcat metin2 ro si cand sa il instalez imi dai erroare scrie They system cannot find the path specified! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Jozef a răspuns:

Salut,daca ai firefox atunci iti apare o casuta unde sunt toate downloadurile, deci tragi downloadul Metin2RO(sau cum iti scrie)si il pui pe desktop(si apoi intri si il instalezi)
Daca ai google chrome atinci cauti folderul in care l-ai downloadat Metin2RO (sau cum iti scrie)si faci la fel (il tragi pe desktop si il instalezi)

1 răspuns:
| AnDr3iYY explică:

Multumesc mult merge