| COLTZUNAS a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie un cont de webkinz.

5 răspunsuri:
| GamingLiveRo a răspuns:

Alt prost.stii ce simplu e sa scris www.webkinz...si intri iti creezi un cont si nu trebuie sa ti-l stie tot TPU-ul

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/index.htm In cazul in care gasesti cont si daca te vei joca webkinz puneti blogul acesta la favorit. Il am si eu si pot spune ca ma ajuta cu adevarat. Chiar daca e la inceput, blogul adauga cele mai noi informatii oficiale webkinz, in limba romana. Am vorbit cu Adminul si a spus ca va adauga zilele urmatoare sfaturi si informatii despre cum sa faci bani Kinzcash repede si mi-a mai zis ca va posta o lista de obiecte virtuale webkinz oferite pentru schimb sau vanzare.

| Alexys_9783 a răspuns:

Am si eu o jucarie de asta. dar nu mi la dat(adica nu mi-a dat contul) si inca sunt suparata x(

| EvilBoyRo a răspuns:

Intrati pe konturi.ro si datin pe webkinz