| Any_2336 a întrebat:

Va rog sa-mi explicati cum sa intru intr-o breasla la metin2 sad sunt sura am lvl 19 aproape 20 si joc pe Gemini. Stiti vreo breasla care este dispusa sa primeasca un nou membru foarte activ? Daca da va rog sa-mi explicati cum ma pot alatura unei bresle.

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Buna. Ce e asa important sa ai o breasla? Mai ales ca nu prea accepta oameni de lvl 19. Si intr-o breasla trebuie sa ai iteme foarte bune sa cresti repede si daca vrei sa gasesti trebuie sa ai +22 lvl + iteme foarte bune. Cand ai nivelul asta anunta la chat (! ). Sper ca te-am ajutat!