| vasile19811 a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti: am incercat sa joc far.cry 3 si se cam intrerupe si nu stiu daca e din setarile jocului sa-u calculatorul:puterea este:placa de baza AMD ddr2-3 procesor2.8; ram 4gb :pl.video GFORCE GTS450

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Scoate AA(anti-aliasing) si stroboscopic. Da-l la low si daca tot asa merge ia gamebooster, da-i un defrag si ruleaza-l iar.

| KLOD a răspuns:

Cam mic procesorulbig grin, da rezolutia si setarile la lowbig grin sau medium vezi cum iti merge mai bine:d