| Sebi_Cosmin_1988_WXkc a întrebat:

De ce in gta 4 am lag,si chiar daca am incercat orice m-am uitat si pe net, am da si setarile de la grafica pe low tot asa merge si nu stiu ce sa fac. Vreau daca stiti sa raspundeti si intrebati si prietenii vostri!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pentru ca asa e jocul. De ce nu te joci gta 5? O sa se miste mai bine. Daca ai macar un dual core si o placa video dedicata.

| LaccboGaming a răspuns:

Poate nu ai pc destul de bun să ruleze GTA 4 dar încearcă aceste programe poate o să meargă mai bine :
http://www.razerzone.com/cortex/game-booster
Funda?