| Cata_Catalyn_1992 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca imi merge gta 4 pe pc-ul meu acesta este sistemul meu.
Procesor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.40 GHz
Ram: 3:00 Gb
Windows 7 64-bit Service pack 1
Video: Intel(R) 82945G Exprees Chipset Family
DAC tipe: internal
Total Available Graphics Memory 256 Mb
Dedicated Video Memory 0 Mb
Sistem Video Memory 64 Mb
shared System Memory 192
am pus mai detaliat sa fiu mai inteles va rog astept raspuns sa stiu daca pot sa-l descarc mersi"

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Nu merge! Ai placa video integrata, il descarci degeaba...

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu-ti merge. Fara o placa video dedicata nici nu te gandi sa pornesti jocul.

| Hitback a răspuns:

Colegii au dreptate. Ei vorbesc vadca numai de placa video. Au dreptate dar chiar daca ai avea o placa video dedicata ai putini rami si procesorul e lafel.slab. il scoti degeaba ca nici nu intra in joc.