| Custura_Mihaela_1986 a întrebat:

Cum dowlandez orga? Spuneti, va rog.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce este "dowlandez"?
Ca nu-i cuvant nici in romana, dar nici in engleza, in ce limba este, sau ce ai vrut sa spui?

| Skippy223 a răspuns (pentru Violleta2022):

Download(ez) - cum descarc (nu știu dacă ești ironica sau nu)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Skippy223):

Nu pe tine te-am intrebat!
Nu-s ironica, vreau doar sa stiu ce vrea ea sa spuna si de ce a folosit acel cuvant!

@ skyppy223:
Te sfatuiesc sa respecti regulile forumului si sa raspunzi direct la intrebarea utilizatorului, fara sa intrii in polemici cu alti useri!
Nu m-am referit tie si nu ma intereseaza parerea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E si online
http://virtualpiano.net

| ardei795 a răspuns:

Nu stiu ce ai spus acolo, dar sunt doua variante.
Cauta online piano pe google si poti sa canti la orga.
Sau
Cauta online piano si conectezi usb-ul de la orga midi (daca despre aia e vorba) in laptop. Si canti pe orga.

| Dumitrescu_Razvan_1973 a răspuns:

Www.orga.tk e si gratis si online