| MyNameIsCicoare a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste jocuri de shooter sau action smechere pentru placa video de 256 mb, 2 gb ram si un procesor intel celeron 2, 40 ghz cu 2 celule cred dar nu sunt sigur

Răspuns Câştigător
| Drragos a răspuns:

Http://allaboutgames.haipa.ro/ - Site-ul meu . Gasesti aici jocuri PC , toate genurile( RPG , MMORPG , Race , Shooter , etc), bineinteles cu download . Gasesti si Top 10 pentru fiecare gen de joc pentru a iti face o idee de ce jocuri sunt " la moda" si gasesti de asemenea si un program super cu ajutorul caruia poti juca orice joc online !

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Call of duty 1
Sniper Elite
Counter Strike
War Rock
Wolfenstein
Quake : Enemy teritory( sau ceva de genu )
Max Payne
Mafia