| Blade50 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste jocuri PC superi tari!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea :

-Driver San Francisco (joc cu masini destul de real, masinile se botesc exact ca si in realitate, ai multe misuni de dus la bun sfarsit)

-The Lord Of The Rings Conquest (stapanul inelelor, dupa parerea mea cea mai tare versiune este aceasta conquest)

-Pes 2012 (fotbal, mi se pare mai realistic decat celelalte jocuri gen Fifa 12 sau alte simulatoare)

-The Elder Scrolls 5 Skyrim (joc medieval, esti cu un player si ai multe misiuni de indeplinit si aici)

-Prototype (in jocul asta poti face ce vrei de la batai la distrugeri, etc.)

-F.E.A.R 3 (joc shooter destul de realistic si este si un pic horror)

-Call of Duty 4 (joc shooter cel mai frumos este ca merge jucat multiplayer)

-Sims 3 (un simulator al vietii reale, iti poti intemeia familie, potim face case, cumpara obiecte, etc.)

-Maifa 2 (un gta iv de prin 1960)

-The GodFather 2 (aceeasi poveste ca si la jocul de mai sus)

-Saints Row The Third (seamana cu Mafia 2 si cu GodFather ori L.A Noire)

Bafta!

3 răspunsuri:
| IasMin1 a răspuns:

Pes 2011, pes 2012, Batman arkam city si asylum, call of juarez toata seria, lol, Mass Effect toata seria, gta 4, bat of the guy toony, Alan Wake, saw 1, 2, toy story 2, 3, Max Payne 3, nfs toata seria si cam atat

| Darkus56 a răspuns:

Minecraft,Borderlands,LeagueOfLegends,MassEffect3,Prototype(incurand va aparea si pe pc 2), Portal 1-2, L.A.Noire,Skyrim1-5...