| NGNF a întrebat:

Va rog, va implor, am aflat ca exista niste hack-uri care iti dau coduri pentru free membership pe animal jam.As vrea si eu un hack din asta dar caut de 2 saptamani si nimic, multe site-uri iti cer sa completezi nu stiu ce apoi trebuie sa dai bani vreo 16 euro pe luna si nu vreau asta... Stiti un site de unde pot downloada free si sa nu aiba optiuni din alea "completeaza bla bla bla... castiga nou iphone5! " sau chestii dasetea! si lasati id vostru de yahoo cand dati un raspuns dar va rog sal testati daca puteti si sa aveti si voi acest hack, incercati sa mi-l luat de pe acest site daca puteti va rog ' http://animal-jam-codes.blogspot.ro/ '.
Multumesc, daca vreti sa va adaug eu lasati id de yahoo si spuneti-mi "adauga-ma" id meu este mitzucat@yahoo.com

1 răspuns:
| MadutZzaB a răspuns:

Hackurile acestea sunt facute pentru a fraierii oamenii. NU FUNCTIONEAZA! Desi gasesti pe youtube tot felul de filmulete care iti demonstreaza ca merg, ele nu merg. Chiar daca ar fi bune serverul jocului nu va permite ca hackul sa il acceseze. Acestea te fac doar sa completezi un survey pentru a le da bani, atata tot.