| Alexakos a întrebat:

Va rog vreau ajutorul vostru.
cine are idee de ce tot imi apare la windows 7 (laptop) un mesaj in care spune ceva de hibernate si nu ma lasa sa apas nimic decat "ok" si mi se stinge. dupa aia nu pot sa il aprind decat sa treaca ceva timp sau alte dati nu mai pot deschide nici cum, numa sa scot si sa bag bateria la loc. si in mesaj spune ceva si de incarcator (ala de merge in priza).
inainte sa imi apara mesajul, in bara de jos dreapta unde este bateria...imi apare un x si bateria este cu gri inchis ca si cum mi-ar spune ca s-a terminat bateria. si in ultimul timp cam de 2 3 zile imi tot face chestia asta si azi mi-a facut de 2 ori una dupa alta nu l-am aprins bine ca mi-a aparut iar. ce este? incarcatorul? dau funda.

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Da.Incarcatorul e de vina.Saracul laptop nu e alimentat destullaughing. Incearca sa gasesti alt incarcator in magazine.Nu cauta pe net.Presupun ca ai auzit ce se tot vorbeste la televizor...bla bla bla ca cineva a cumparat nu stiu ce si ca nu i sa livrat.Povesti.Cumpara-l din magazine.Incearca sa contactezi si un specialist. Poate imi mai poate da el sfaturi.
Bafta si sa ai grija de laptopbig grin