| Ovidiu_Marius_1994 a întrebat:

Stie cineva de ce mi se stinge ecranul de la laptop cand il aprind, chiar dupa ce imi apare Welcome, trebuie sa il sting si sa il aprind de cateva ori ca sa se aprinda si sa ramana ecranul aprins? laptopul e Asus k54ly, windows 7, curatat de praf in urma cu putin timp, pasta termo-conductoare schimbata, bateria e buna, incarcatorul la fel, nu am nici o idee ce ar putea avea, v-as fi recunoscator daca mi-ati da un raspuns

Răspuns Câştigător
| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Du-te la doctor cu el, probabil are probleme la placa de baza sau la vreun contact in monitor