| mathyas a întrebat:

Va rogg cei care jukati metin2 ziceti-mi si mie care sunt cele mai bune bonusuri pentru a avea set sura war ninja shaman pentru arma armura colier etc... + ca am bonusuri6/7 pm me dauuuu fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| Th3H4ckerB0y a răspuns:

Pt. anti sura: aparare sabie,magie,critik,semi-om, Pv... Pt anti warr:aparare sabie, aparare 2maini, aparare magie,Pv,Semi-Om,Critk Pt. anti ninja:aparare sabie,arc,pumnale,magie,pv. pentru. anti-shamantonguev,aparare clopot,evantai,magie, semi-om, critik! te rog funda

| Dry a răspuns:

Pai la armuri :
Sura : aparare cu sabia, rezistenta la magie, tare impotriva sura, aparare impotriva sura, aparare cu doua maini si puterea vietii
War : aparare cu doua maini, tare impotriva war, aparare impotriva war, puterea vietii si aparare cu sabia
Ninja : aparare pumnal, anti sageti, tare impotriva ninja, aparare impotriva ninja, puterea vietii, aparare cu doua maini si sansa de a reflecta atacul corporal direct
Shaman : aparare evantai, aparare clopot, tare impotriva shamanilor, aparare impotriva shamanilor, aparare, puterea vietii si rezistenta la magie
Cam atat stiu... sper ca cat de cat sfaturile mele iti vor fi de folos happy