| Catalin180900 a întrebat:

Sal'tare
ziceti-mi ce bonusuri trebuie pe metin2 fara 6/7 sa fiu puterinic impotriva :sura
warrior
shaman
ninja
nu in acelasi timp, insa ziceti-mi ce ar trebui sa imi pun pe colier, casca, etc.

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Deci sa sa te aperi impotriva raselor trebuie sa ai asa rezistenta la magie, aparare pumnal, parare sabie, aparare 2 maini, aparare clopot aparare evantai, rezistenta la otrava, reflectie, blocare si pentru atac trebuie critica, patrunzatoare, atac, putere(war) int(sura, saman) dex(ninja), sansa de otrvire, farmec.