| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Va roooog sunt disperat! Cel care ma sfatuieste cel mai bine primeste FUNDAAA! Deci am inceput sa fac o serie de gamepaly MINECRAFT, si chiar cand am inceput sa am abonati mi s-a stricat minecraftul, cand intru in el si vreau sa continui sa joc pe laumea in care filmez(lumea din joc) imi scrie alea doua ca de obicei si ramane asa dar daca fac o lume noua(in joc) merge perfect va roog ce as putea sa fac? :,(

Răspuns Câştigător
| Ana_Anna_1994 a răspuns:

Nu poţi face nimic, este de la bug, desigur, singura soluţie e să faci o mapă nouă. Credemă, şi mie mi s-a întâmplat, iar după mine, spun că sunt chiar bună la minecraft.

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Ana_Anna_1994):

Offfff, oare de ce trebuia sa mi se intample chiar mie sad sad

| Ana_Anna_1994 a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

Nu neapărat, şi mie mi s-a întâmplat şi în timp ce filmam laughing

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Ana_Anna_1994):

Si mie, si din cauza asta atrebuit sa imi inchid seria de gameplay =)