| Omi777 a întrebat:

Va salut pe toti iubitorii de metin! De curand am incercat sa fac rost e cat mai multe monede de dragon deoarece nu imi convine sa investesc intr-un joc..Am aflat la un moment dat de un site care iti baga monede de dragon..Pentru cei ce vor sa intra la : http://monedegratuite.yolasite.com/ recomand site-ul pentru ca foarte multi au primit monede gratuite..Sunt niste hackeri priceputi..Eu am dat de 2 ori 250 de monede la un inteval de 2 zile!

4 răspunsuri:
| Omi777 explică:

Ok succes

| AndyCMA a răspuns:

Serios? am vazut de multe ori siteul asta dar n-am crezut. incerc...

| AndyCMA a răspuns:

Nu-mi merge cum fac?crying

| Andrei793 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic mane, anumite site-uri si hackuri sunt doar virusi, troieni etc. dar sunt prea tentat de MD laughing