| Tudor_Tudy_1996 a întrebat:

Vand Cont B-Zone RPG LvL 24 cu 20 milioane in joc banii. Nume nu pot da la cont, dau pe privat. Contact id messenger : tudort64@yahoo.com sau telefon Orange: 0749048597. Doresc suma de 1 milion lei pe cont sau euro pe telefon (6 euro)...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare tuturor,

Doresc sa vand 2 conturi. Unul de Metin2 ro iar celalat de Sa:Mp B-zone RPG 1.

Contul de metin2 Ro:

Este pe serverul Volans, nivelul lui este de 38***, itemele lui fiind Furca de lupa+6 5% critica, piatra anti-razboinic+2 piatra anti-saman +1, Platosa Mortala +4, Scut de lupta +5, Coif de fier +5, Pantofi de aur +0 Viteza miscare 3% Rezistenta max 20, Aparare sabie 2% Critica 2%, Bratara de argint +3, Cercei de jade +1 Dex 4 PM 15 2% sansa de a jefui SP Aparare Pumnal 4%, Colier de aur +4 Farmec 10% Sageti 5%.

Contul mai detine cal, o suma de 87k, 44 fan, 33 shiriken, bless, si multe altele, daca sunteti curiosi contacati-ma.

Contul de Sa:Mp B-zone RPG 1.

Acest cont detine nivelul 30, o suma de bani, aceea fiind $3.000, o casa in lv de nivelul 8 cu 5 camere(acestea fiind luxury) o masina de tip Sunrise cu 4.000 km parcursi.
Are skill 5 la Mechanic, Skill 4 arms dealer, Skill 3 Rob, Skill 5 Detectiv, Skill 2 Whore.
Poate intra in toate factiunile.

O mica poza: http://i.imgur.com/YLP4X9t.png

Vand aceste conturi deoarece eu m-am lasat de jocurile respective.

Ce oferte as avea?

EDIT: Schimb pe Counter-Strike 1.6 Steam, sau Killing Floor Steam.

| Bst_Catalin_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai e disponibil contul de pe b-zone 1?

| Marius_Ciuciumis_1992 a răspuns:

Du-te ba 20 de milioane in joc.Iti dau 30 de lei pe el

| Tudor_Tudy_1996 explică (pentru Marius_Ciuciumis_1992):

Ce ma e putin 20 de milioane sa ai in cont ep joc?

| Tudor_Tudy_1996 explică (pentru Marius_Ciuciumis_1992):

Da-mi 4 euro pe telefon si e al tau.

| Marius_Ciuciumis_1992 a răspuns (pentru Tudor_Tudy_1996):

Frate imi dai sa fac u n test si dupa ii schimbi u parola ma lasi?

| Bst_Catalin_1995 a răspuns:

Mai e disponibil?