| acerk a întrebat:

Vand cont de WOW( World of warcraft) pe wow.freakz.ro, genesis paladin, are ca dps 6030 gs si ca heal 5307 gs... 100kgold in banca si aproape 30 de mounts cu reputatiile full, scoate dps bun...astept oferte

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sau daca vreti vand si eu un cont cu un shaman enchantement 5. 7kgs si resto 5k, rogue 4.5k,dark knight tank cu 4.9 kgs si un hunter de lvl 25, am vreo 300k gold jewelcrafting aproape cu toate retele si enchanting la 335

| Ciko a răspuns:

As vrea eu contul... baga.ma in lista eu_ciko de mess si vb acolo