| anonim_4396 a întrebat:

Vand cont pe Metin2 Tim server 1 cine este interesat sa imi spuna

5 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Eupuppy dog eyes

| AlC4p0n3 a răspuns (pentru Hollocause):

E bunicel contul are tot+9 in afara de papuci si nu are o arma asa buna dar ii fac.

| Hollocause a răspuns (pentru AlC4p0n3):

Nu`i nimic eu il pot face bun/a

| AlC4p0n3 a răspuns:

Are lvl 73 toate itemele in afara de papuci+9 otel+9 dga+9 coif+9 de 41 bratara de cristal+9 colier de ametist+9 si scut leu+9, vultur+9, papuci de 59+4 cu 1k HP 20% drop yang am 40% sansa de drop yang.Si cam asta e...mai fac o nimfa+9 si aia o sa fie arma si o magnetica+9.big grin

| AlC4p0n3 a răspuns:

Vrei sa il cumperi? Daca vrei cat esti dispusa sa dai pe el?