| xSteve a întrebat:

Vand conturi samp :

- Cont pe gta.freakz.ro ( level 18 , 10kk , drugs + mats .etc )
- Cont pe ProNion ( Leader School Instructors; 103kk ; casa etc)
- Cont GFZone ( Level 11 , 23kg drugs , etc )
- Cont ProUnion ( Level 8 , Masina personala Banshee )
- Cont Just2Play ( Level 7 , Masina personala Bullet, 122 kk )

Add Y!M : play.cristy - cei interesati

Fac si schimburi sau cumpar conturi samp pe orice server care depaseste numarul playerilor 40 .

2 răspunsuri:
| CristianCristian322 a răspuns:

Iti dau eu un Cont pe B-Zone RPG 1, level 15 parca,fara bun personal si fara bani,skill mare la unele joburi, schimb cu alt cont, plata pe alt cont, plata prin SMS, trimite-mi mesaj cu cat oferi!

| Jok a răspuns:

Salut, vreau si eu un cont pe GFZone sau Just2Play, iti dau un cont de lvl 3 pe Rgaming cu 10.000.000, un cont de lvl 15 pe ProUnionRPG.Si unul pe eGaming de lvl 12 rp de 13 sau 14 si 3kk, vreau cont pe GFZone, Just2Play.