| flipthelick a întrebat:

VAnd xbox 360 lite pret negociabil pana la 650 vreau doar raspunsuri serioase si livrarea se face numai in bucuresti sector 2 http://www.okazii.ro/catalog/65329871/0/#forum
Va rog doar raspunsuri serioase

2 răspunsuri:
| Ronaldo_Ady_1998 a răspuns:

Salut m-ar interesa consola xbox 360 spune-mi ultimul pret la ea ca as vrea s-o cumpar sunt din Bucuresti. contact id mess ADYMAFIOTU98

| flipthelick explică (pentru Ronaldo_Ady_1998):

Scuze ca am raspuns tocmai acum dar tocmai pe 12 feb 2012 a fost data consola scuze incodata ca am raspuns asa greu dar nu mi-a mers pc-ul