| anonim_4396 a întrebat:

VAND Xbox360 Elite Hdd 120 MODAT! ( pachet complet )

+ 2 joystick-uri wireless
+ 6 Jocuri Originale
+ 8 Jocuri scrise de mine

Pret: 1000 RON

SAU

VAND Xbox360 Elite Hdd 120 MODAT! ( pachet simplificat )

+ 1 joystick wireless
+ 8 Jocuri scrise de mine

Pret: 800 RON

Consola arata si functioneaza ireprosabil! A fost achizitionata in 2009 din Belgia.

Livrez personal si accept testarea consolei pentru cei din Suceava!

Consola o vand deoarece am nevoie de bani si nu sunt interesat de schimburi! Pretul este justificat de faptul ca am investit in consola, nu prezinta niciun fel de zgarieturi/crapaturi/etc, consola a fost protejata in permanenta de praf, gaming-ul a fost facut in spatii deschise (cine cunoaste stie ce vorbesc!) Ofer si cer seriozitate!

Pentru mai multe detalii pe YM! : sv_r3zid3nt@yahoo.com

4 răspunsuri:
| wizopo2 a răspuns:

TPU nu e site de comercializare bunuri. Ar trebui sa iti pui oferta pe alt site de exemplu eMAG sau care mai sunt.

| wizopo2 a răspuns:

Nu m-am bagat in nimic. Te-am informat despre un aspect pe care nu ar trebui sa il faci aici.

| wizopo2 a răspuns:

Atunci informeaza-te din regulamentul siteului si nu mai pune intrebari necorespunzatoare.

| wizopo2 a răspuns:

Ai cumva vreo idee cati ani am eu, de imi zici "copile". Vad ca nu are rost sa iti mai zic. Tu oricum o sa-ti ti partea si nu vei asculta de parerile celorlalti. Deci nu s-ar ajunge la nimic. Iti urez toate cele bune si te sfatuitesc sa consulti regulamentul. O zi buna!