| smsamif a întrebat:

Am o consola xbox 360(elite, modat si accesoriile primite in pachet) de un an jumate, am dat 18 mil pe el...acum m-am saturat de el si as dori sa-l vand. INTREBAREA 1 : cat credeti ca pot scoate maxim pe el? si 2:cat e un wii cu toate accesoriile?

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Un wii cu wireless remote e in jur de 600 de lei, dar eu zic sa mai astepti o vreme si sa-ti cumperi un xbox360 ---> modulul kinect big grin
cauta pe youtube kinnect e3 si convinge-te singur big grin, si apoi gandeste-te ca cei de la Nintendo s-au dat cu cap in cap cand au vazut ce fac aia si ce preturi au...

| Cedryk2 a răspuns:

Sall,am eu un wii modat cu 2 controlere si un controler nunchuk un stik pe care poti sa pui jocuri cu ajutorul programului wbfs manager daca te intereseaza ...as vrea sa-l vand ca am un frate in clasa a patra si daca intra la un liceu anume parinti sunt dispusi sa puna 500 lei si dacas vinde wii-ul as vrea sa-mi iau un xbox