| GmVenNo a întrebat:

Vi se pare Fain Metin2Venno & Leys?
Mie mi se pare cel mai super joc!
Baga [PVP]in fata numelui celui mai bun in duele
[SEXY]in fata numelui celui mai frumos player
[PVM] sau [PACE] in fata celui mai pasnic payer si lv cel mai mare.
OX foarte dese. Eventri foarte dese. Duele regate.
As vrea sa stiu cand se deschide. Pe facebook pagina Metin2Venno si Leys https://www.facebook.com/pages/Metin2-Venno-Leys/8199803 11362434 spune ca in vara deoarece au multe de facut si o sa fie server unic. Am dat like ca sa fiu la zi.
Spuneti-va si voi parerea despre el. Avand in vedere ca are 2 servere, unul 80% pvm, gen TIM, si unul PVP, cum sunt anumite servere. Daca credeti ca e bun, spuneti-mi si pe ce data se deschide pana la urma.

1 răspuns:
| GmVenNo explică:

Pasii sunt simpli. Daca vr sa te apuci incepand de pe 22.02. 2014, pana pe 01.04. 2014 cand serverul v-a avea host platit. Si va tine ani!
Dar poti incepe de acum, pentru a fi primul.
Adica de pe 22.02. 2014
1.Descarca Hamachi, cum s-a descarcat iti va aparea direct ceva in care vei scrie Metin Leys (cu M si L mare) la parola scrii 12345. Felicitari acum esti membru STAFF si breasla GM.
2-Acum descarca de pe google de pe fisierul meu: Client 1.0 Snuk. Il downloadezi unde vrei.
Inainte de a intra pe server modifica folderul mx. text(sterge tot ce scrie si pune 26.90.13.179). Dai x si save. Acum fa-ti primul ce face cont: Du-te in susul paginii unde se pun site-urile cu HTTP, stergi tot si scrii 25.90.13.179. Faci cont si intri in joc. Felicitari. Vei fi primul in clasament!