| michael26iul a întrebat:

Vio spun repede caci n-am timp.De ce nu-mi merge sa-mp deci intru in samp aleg un servar da conect si ma da la modeul normal nu la mod multiplayer.Ii din cauza ca nu am facut misiunile la modu normal sau? A da si pana acum nu am avut traba, numai de cand mi-am reinstalat windowsu, ii windows 7 si mergea ca si asta l-am avut si inainte ce sa fac? Dau funda.Cateodata imi da si o eroare.Si nu stiu cum sa o rezolv help.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Reinstaleaza direct x9c din cate imi aduc aminte asa face daca nu il ai instalat

6 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Nu e din cauza misiunilor, categoric. Conteaza patch-ul SAMP pe care l-ai instalat, este posibil sa nu fie bun. Deasemenea asigurate ca ai o conexiune stabila la internet.

| Lov3Boy a răspuns:

Vis prosti nu la instalat bine ca asa face si la mine.pff

| michael26iul explică:

Am sa incerc ce ati zis amandoi dar mai sigur AlinKun caci pack-ul il am de pe sit-ul oficial si mai vreau raspunsuri.

| michael26iul explică:

Am uitat sa scriu ca Scrie The program cant start because d3dx9_25.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.

| David77 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si nu stiu ce sa fac. Exact aceeasi eroare.