| Cosmin99_8616 a întrebat:

Voi ati avut vreodata monede de dragon pe metin2 ro? Cate ati avut si cat ati platit.Va voi spune daca am avut si eu si cate.

Răspuns Câştigător
| umbro a răspuns:

Pai cam 7 euro 45 monede. faci calculu 2, 14... 15 monede prin sms funda tongue?

3 răspunsuri:
| UrbanNinja a răspuns:

1500 de MD happy

Nu am donat deloc.am dat un fms + 9 cu pg 48% pentru monedele alea.

| AlleXx5785 a răspuns:

Pai platesti 2, 14 euro pentru 15 monede. Eu am avut 115 sau ceva de genul nu mai stiu cum le-am bagat, prin sms-uri. Vreo 10 euro.

| Cosmin99_8616 explică:

L-am ales pe Umbro ca a facut ca mine.