| anonimguy3 a întrebat:

Voi care din urmatoarele jocuri le asteptati cel mai mult: -Battelfield 4 1 Noiembrie 2013 -Call of Duty Ghosts 4 Noiembrie 2013 -Outlast 4 Septembrie 2013 -Amnesia a Machine for Pigs 10 Septembrie 2013 -Grand Theft Auto 5 17 Septembrie (XBOX, PlayStation) primara lui 2014 PC -FIFA 14 27 Septembrie 2013 -Pro Evolution Soccer 14 23 Septembrie 2013 -Wach Dogs 22 Noiembrie 2013 -Titanfall in primavera lui 2014 pentru toate platformele -Tom Clancy's The Divizion prin 2014 nu se stie cand -Need for Speed the Rivals 19 Noiembrie 2013 -Assassin's Creed 4 Black Flags 22 Noiembrie

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nici unul. Astept sa bage tancurile si navele in War Thunder, tancurile japoneze in World of Tanks si orice joc or sa scoata baietii de la Paradox data viitoare. Poate ca BF 4 m-ar interesa din toate cele enumerate de tine, desi BF 3 m-a dezamagit. In ziua de azi toti pun accentul pe grafica si omita sa creeze povesti credibile si captivante.
P.S. Nu e treaba cu vulpea si strugurii, am jucat BF3 pe VH si ultimele NFS-uri au mers si alea foarte bine, deci nu e frustrarea celor cu calculatoare slabe care troleaza fara rost. E parerea cuiva care juca jocuri pe calculator cind multi dintre parintii vostri abia daca erau in scoala generala.