| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

Voi ce jocuri aveti in calculator vreau si eu niste jocuri dar sa mearga.
funda si vot.

3 răspunsuri:
| agathapurple a răspuns:

Nu toate jocurile merg pe toate calculatoarele/laptopurile. Sunt multi factori in joc, placa video, cpu si altele. Ai aici o lista de jocuri http://agathapurple.ro/jocuri-2013/, dar ca sa vezi ce joc iti merge tasteaza in google "can i run it", introduci numele jocului si afli daca ai tot ce trebuie pentru a juca jocul respectiv. Nu are sens sa le descarci degeaba ca apoi sa nu le poti juca. Bafta.

| Neagu_Andrei_1998 a răspuns:

Gta,Counter,Half Life,Pes,Fifa,Nba,Cross Fire,Serious Sam,Wwe total impact,hitman,max payne,street fighter,nfs,lfs,train simulator,sniper challenge,the incredible hulk, spiderman, batman vengance, call of duty, battlefield etc.

| windowssevenvswindowsultimate explică (pentru Neagu_Andrei_1998):

Vreau si eu wrestlingu da-mi si mie un link frate