| 7Azaky a întrebat:

Voi cum ziceti sa fac...sa joc fifa 12 cu setarile la maxim sau sa joc fifa 13 cu setarile la minim?

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Daca poti juca Fifa 13, mi se pare ca poti si Fifa 14, cam aceleasi cerinte au, si 14 este mai optimizat din cate am auzit, dar totusi daca ar fi sa aleg intre 12 si 13 as alege 13.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Eu zic ca mai bine te bagi la fifa 13, dar cu setarile la medium.
E cea mai buna alegere, zic eu...

| Maryusell a răspuns:

Mai bine fifa 12 cu setarile la maxim. Daca joci fifa 13 cu minim va fi naspa pentru ca ai grafica nasoala si chestii din astea. FUNDA